KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14544106
nr 1454 4106
Andreas Hidvegi
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Komposition med skiftnyckel. Signerad. Olja på duk, ca 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm
Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:31:00